یکشنبه, 04 تیر,1396 - دوشنبه, 05 تیر,1396 | برای 1 اتاق ( 1 بزرگسال )

هتل آپارتمان مجید مشهد

مشهد، خیابان خسروی، خیابان اندرزگو12، کوچه آیت الله خامنه ای، مقابل بوستان نرگس
051-373-48162 , 021-441-55227 , 021-441-55228

هتل آپارتمان مجید ازهتل های خوب و نوساز مشهد است که درفاصله نزدیکی ازحرم امام رضا (ع) قرار دارد. برای داشتن خدمات و امکانات:ی مطلوب و با کیفیت و قرار گیری درنزدیکی حرم امام مهربانی ها هتل آپارتمان مجید را انتخاب کنید.

هتل آپارتمان مجید هتلی نوساز با فضاهایی تمیز و دکوراسیونی آرامبخش است که از شما به گرمی استقبال می کند. با اقامت در این هتل دسترسی آسان و فاصله ای درحدود 20 دقیقه تا فرودگاه و راه آهن و ترمینال مسافربری دارید.

هتل آپارتمان مجید در نقطه ای قرار گرفته که دسترسی خوبی به مراکز خرید دارد. در مسیرتان از هتل علاوه بر بازار رضا، تا حرم چندین پاساژ و مرکز تجاری قرار دارد که می توانید با طیب خاطر و با صرف کمترین زمان خریدهای خود را انجام دهید.

برای گشت وگذار و تفریح در شهر، موزه مردم شناسی که در مسیر تان به حرم است را ببینید، علاوه بر این آرامگاه نادری و مقبره شیخ بهایی نیز ازجاذبه هایی است که درنزدیکی حرم قرار گرفته است.

بعد از زیارت امام رضا(ع) و تماشای دیدنی های شهر با اقامت در واحدهایی تمیز و با امکاناتی مطلوب استراحتی آرام داشته باشید. در رستوران هتل  میهمان طعم دلچسب غذاهای خوشمزه باشید. کافی شاپ هتل نیز با ارائه‌ی انواع نوشیدنی ها از شما پذیرایی می کند.

با انتخاب هتل آپارتمان مجید هم نزدیک به حرم امام رضا باشید و  هم هزینه‌ی کمتری بپردازید. دیگر هتل های مشهد را اینجا ببینید.

هتل آپارتمان مجید در فاصله ی مناسبی از حرم امام رضا(ع) و مراکز خرید قرار دارد.